Привітання з Днем медичного працівника




 17 червня 2018р.

  День медичного працівника:

хай буде привід, присвячений шанованій професії.

 Бажаю всім професіоналам і фахівцям

Міської лікарні №1 м.Олександрії

успіхів та щастя!


Україна

 

МІСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ

ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАКЛАД

МІСЬКА ЛІКАРНЯ  №1 м. ОЛЕКСАНДРІЇ 

 

Н А К А З

 

№160-л від 31.05.2018р.                                                                                                   

№166-л від 11-06-2018р.

 

 

Про заохочення   до Дня медичного працівника

 

 

НАКАЗУЮ:

Відзначаючи професійне свято – День медичного працівника за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі та значний особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, -

 

І.  Н А Г О Р О Д Ж Е Н І: 

-        1.  Грамотою Олександрійської міської ради   

            -  Бонецького Сергія Анатолійовича – лікаря-рентгенолога відділення променевої діагностики;

 -         - Пазиніч Валентину Михайлівну – лікаря-терапевта денного терапевтичного стаціонару поліклініки. 

2. Почесною грамотою  управління охорони здоров`я Олександрійської міської ради:

           - АРТЮХОВА Олена Петрівна – заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності;

            - ЛЕСІК  Олена Анатоліївна – заступник головного лікаря з економічних питань.

 

3.     Оголосити Подяку:

 

-     ТУРБАЇВСЬКІЙ Ірині Вікторівні – молодшій медичній сестрі (санітарці-буфетниці) інфекційного відділення стаціонару;

-         ШАПРАНОВІЙ Юлії Костянтинівні – сестрі медичній (палатній) інфекційного відділення стаціонару;

-      ВОЗНЮК Людмилі Миколаївні – сестрі медичній операційній операційного відділення стаціонару;

-         КУЗЬМЕНКО Вікторії Анатоліївні - сестрі медичній операційній операційного відділення стаціонару;

-         КУРІННІЙ Наталії Володимирівні – акушерці жіночої консультації;

-         СІКОРАЦІ Любов Дмитрівні – молодшій медичній сестрі (санітарці) жіночої консультації;

-    ЛОБУРЕНКО Оксані Валеріївні – сестрі медичній старшій відділення профілактики;

-        ШЕВЧЕНКО Анні Анатоліївні – сестрі медичній (долікарського прийому) відділення профілактики;

-      МАРЧЕНКУ Олександру Вікторовичу- лікарю-ендоскопісту хірургічного кабінету поліклініки;

-         ЦАБАН  Світлані Миколаївні – сестрі медичній (ендоскопічного кабінету) хірургічного кабінету поліклініки;

-  КЕРНАСОВСЬКІЙ Наталії Миколаївні – лікарю-фізіотерапевту фізіотерапевтичного відділення;

-         ДАВІДЧУК Тетяні Валеріївні – сестрі медичній (із спортивної медицини) відділення спортивної медицини;

-         СЄДИХ Інні Леонідівні – сестрі медичній (палатній) офтальмологічного відділення стаціонару;

-         КОНСТАНТИНОВІЙ Віті Володимирівні – молодшій медичній сестрі (санітарці процедурного кабінету) офтальмологічного відділення стаціонару;

-         ГУРОВСЬКОМУ Петру Анатолійовичу – лікарю-ортопеду-травматологу (з екстреної допомоги) отопедо-травматологічного відділення поліклініки;

-   КІШІНЬОВІЙ Світлані Олександрівні – сестрі медичній отопедо-травматологічного відділення поліклініки;

-         САМАРЦЕВІЙ Наталії Андріївні – молодшій медичній сестрі (санітарці) отопедо-травматологічного відділення поліклініки;

-         КОЗАЧЕНКО Наталії Станіславівні – сестрі медичній (палатній) неврологічного відділення стаціонару;

-         ЧИКУЛЕНКО Ліні Григорівні - сестрі медичній (палатній) неврологічного відділення стаціонару;

-         КОНДРАТЬЄВІЙ Надії Олександрівні – сестрі-господині неврологічного відділення стаціонару;

-     ІВАНЕНКО Аллі Михайлівні – сестрі медичній з фізіотерапії фізіотерапевтичного відділення;

-         ПАВЛОВУ Олексію Ігоровичу – сестрі медичній з лікувальної фізкультури фізіотерапевтичного відділення;

-         ГАЙВАН Інні Миколаївні – сестрі медичній з масажу фізіотерапевтичного відділення;

-         ІЛЬЇНІЙ Тетяні Вікторівні – молодшій медичній сестрі (санітарці фізкабінету) фізіотерапевтичного відділення;

-         КВІТАШ Олександрі Миколаївні – лікарю-педіатру-неонатологу акушерського відділення стаціонару;

-         БАЧУРІНІЙ Наталії Іванівні – акушерці старшій акушерського відділення стаціонару;

-         СИВОЛАП Оксані Василівні – сестрі медичній (по догляду за новонародженими) акушерського відділення стаціонару;

-         ТКАЧЕНКО Світлані Іванівні – сестрі-господині акушерського відділення стаціонару;

-         ЯКОВЕНКО Марині Володимирівні – рентгенолаборанту відділення променевої діагностики;

-         КУЗЬМЕНКО Валентині Степанівні – молодшій медичній сестрі з догляду за хворими (санітарці рентгенкабінету) відділення променевої діагностики;

-         БЕЗКОРОВАЙНІЙ Оксані Олександрівні -  лікарю-терапевту терапевтичного відділення стаціонару;

-         ВОДОЛІМОВІЙ Людмилі Петрівні – молодшій медичній сестрі (санітарці-прибиральниці палатній) терапевтичного відділення стаціонару;

-         КЛІМІНІЙ Людмилі Іванівні – молодшій медичній сестрі (санітарці-прибиральниці палатній) урологічного відділення стаціонару;

-         ЄПІФАНОВІЙ Анні Сергіївні – сестрі медичній (палатній) урологічного відділення стаціонару;

-         КРАВЧЕНКО Анні Олександрівні – лікарю-анестезіологу відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії;

-         ЗІНЕЦЬ Ірині Олексіївні – сестрі медичній-анестезисту відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії;

-         КУШЦІ Олександру Борисовичу – лікарю-ортопеду-травматологу ортопедо-травматологічного відділення стаціонару;

-         ШТАНЬКО Яні Сергіївні – сестрі медичній (процедурного кабінету) ортопедо-травматологічного відділення стаціонару;

-         КИСЕЛЬОВІЙ Ларисі Василівні – молодшій медичній сестрі (санітарці-прибиральниці палатній) ортопедо-травматологічного відділення стаціонару;

-         КОШЕЛЕНКО Дар`ї Сергіївні – лаборанту (медицина) відділення трансфузіології;

-         ЛІЩЕНКО Ларисі Яківні – біологу клінічного відділу клініко-діагностичної лабораторії;

-         КУНИЦЬКІЙ Юлії Олегівні – лаборанту (медицина) біохімічного відділу клініко-діагностичної лабораторії;

-         КОВАЛЕНКО  Тамарі Володимирівні – молодшій медичній сестрі (санітарці) клінічного відділу клініко-діагностичної лабораторії;

-         ПІДДУБНІЙ Юліані Григорівні – лікарю-стажисту з терапії приймального відділення;

-         МАЛОВІЙ Світлані Володимирівні – молодшій медичній сестрі (санітарці) приймального відділення;

-         ПРОХОРОВІЙ Людмилі Миколаївні - молодшій медичній сестрі (санітарці) отоларингологічного відділення стаціонару;

-         БРОВКО Ользі Вікторівні – лаборанту (медицина) (з патологоанатомічних досліджень) патологоанатомічного відділення;

-         СЛІПЧЕНКО Оксані Василівні - лаборанту (медицина) (з патологоанатомічних досліджень) патологоанатомічного відділення;

-         ЯРЕМЕНКО Валентині Григорівні – молодшій медичній сестрі (санітарці) централізованого стерилізаціного відділення;

-         ПОЧИНКО Ользі Василівні – лікарю-бактеріологу централізованої бактеріологічної лабораторії;

-         КАС`ЯН Тетяні Захарівні – лаборанту (медицина) (з бактеріології) централізованої бактеріологічної лабораторії;

-         КЕСЛЕР Світлані Анатоліївні – молодшій медичній сестрі (санітарці) централізованої бактеріологічної лабораторії;

-         ЗДАНОВСЬКІЙ Людмилі Альбертовні – лікарю-інфекціоністу загально-поліклінічного персоналу поліклініки;

-         ДАХНІЮ Андрію Ігоровичу – лікарю-отоларингологу загально-поліклінічного персоналу поліклініки;

-         МЕДВЄДЄВІЙ Юлії Іванівні – сестрі медичній (процедурній) денного терапевтичного стаціонару поліклініки;

-         ГЛУХОТІ Вікторії Анатоліївні – сестрі медичній (процедурного кабінету) загально-поліклінічного персоналу;

-         ДРОБИШЕВУ Анатолію Івановичу – лікарю з функціональної діагностики кабінету функціональної діагностики поліклініки;

-         НУЖИНІЙ Аллі Григорівні – завідувачу, лікарю-невропатологу неврологічного кабінету поліклініки;

-         КАЛУГІНІЙ Валентині Василівні – лікарю-ревматологу терапевтичного відділення поліклініки;

-         БІЛАШ Ірині Віталіївні – сестрі медичній  (ендокринологічного кабінету) терапевтичного відділення поліклініки;

-         ХОЛОДОВУ Олександру Фомичу – лікарю-хірургу хірургічного відділення стаціонару;

-         ЖОВКЛОМУ Сергію Петровичу - лікарю-хірургу хірургічного відділення стаціонару;

-         СТАТІЛКО Наталії Миколаївні – сестрі медичній (палатній) хірургічного відділення стаціонару;

-         ГАВРИЛЕНКО Олені Володимирівні - сестрі медичній (перевязувального кабінету) хірургічного відділення стаціонару;

-         ДЄГТЯР Тетяні Володимирівні – молодшій медичній сестрі (санітарці-буфетниці) хірургічного відділення стаціонару;

-         ЖОВКЛІЙ Світлані Миколаївні – лікарю-акушеру-гінекологу гінекологічного відділення стаціонару;

-         МЕЛАНЧЕНКО  Ларисі Вікторівні – сестрі медичній (палатній) гінекологічного відділення стаціонару;

-         ШЕВЧЕНКО Світлані Вікторівні - молодшій медичній сестрі (санітарці-буфетниці)  гінекологічного  відділення стаціонару;

 

 

 

            Головний лікар

МКЛПЗ Міської лікарні №1

            м. Олександрії                                                       В.Приходько    

 

 

 

 

 

 

 

 

18 червня 2017р
День медичного працівника -
Це, справді, свято всенародне.
На честь людей, в чиїх руках
Священне діло, благородне.
 
Здоров'я нації, народу -
Державна справа нелегка,
Але ця справа звіку-зроду
Є суттю й медпрацівника.
 
І в день, і в ніч, в мороз і в спеку
Медпрацівник з людьми завжди,
В дорогу ближню чи далеку
Він хворим йде допомогти.
Медпрацівник не Бог - людина,
Але від нього, як від Бога,
Для зцілення украй потрібна
Недужим людям допомога.
 
І дай нам, Боже, всім надовго
Здорового, безхмарного життя.
Ми людям віддаєм для цього
Свої знання, і сили, й почуття.

 

Про заохочення у зв’язку із святкуванням професійного свята –

Дня медичного працівника. 

 

Відзначаючи професійне свято – День медичного працівника за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі та значний особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, -

 

І.  Н А Г О Р О Д Ж Е Н І: 

1. Подякою Міністерства охорони здоров’я України:

- Артюхова Олена Петрівна – заступник головного лікаря з ЕТН.

 

2. Почесною грамотою Олександрійської міської ради:

-          Самченко Людмила Борисівна – завідувач гінекологічним відділенням стаціонару, міський  позаштатний фахівець за спеціальністю «акушерство і гінекологія».

-          Письменна Світлана Михайлівна – завідувач хірургічним відділенням стаціонару, міський  позаштатний фахівець за спеціальністю «хірургія».

-          Назвальський Роман Володимирович – завідувач терапевтичним відділенням стаціонару міський  позаштатний фахівець за спеціальністю «терапія».

-          Дьячук Тетяна Миколаївна – завідувач відділенням анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії.

-          Приходько Віктор Миколайович – головний лікар лікарні.

3. Грамотою Олександрійської міської ради:

        -  Голубенко Тетяна Михайлівна – сестра медична старша приймального відділення.

         - Щербина Світлана Євгеніївна – завідувач інформаційно-аналітичним відділом.

 

4. Почесною грамотою департаменту охорони здоров’я КОДА:

- Нужина Алла Григорівна – завідувач неврологічним відділенням поліклініки.

- Літвінова Ірина Вікторівна – завідувач жіночої консультації.

 

5. Грамотою Кіровоградської обласної ради:

- Мартиненко Юлія Олександрівна – бактеріолог централізованої бактеріологічної лабораторії.

 

6. Почесною грамотою управління охорони здоров’я Олександрійської міської ради:

            - Льомова Валентина Іванівна – головна медична сестра лікарні.

            - Карташевська Наталія Олегівна – завідувач неврологічним відділенням стаціонару.

            - Найдьонова Зоя Володимирівна – завідувач  відділенням променевої діагностики.

 

      ІІ. Н А К А З У Ю:

     1. Оголосити Подяку за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника:

- Бурковій Людмилі Іванівні – лікарю-педіатру – неонатологу акушерського відділення стаціонару;

- Морозовій Наталії Юріївні – лікарю-акушеру-гінекологу (з екстреної допомоги) акушерського відділення стаціонару;

- Терещенко Ірині Миколаївні – акушерці акушерського відділення стаціонару;

- Шилович Анастасії Миколаївні – сестрі медичній (по догляду за новонародженими) акушерського відділення стаціонару;

- Сухацькій Ользі Іванівні – молодшій медичній сестрі (санітарці) акушерського відділення стаціонару;

- Сторчак Світлані Іванівні - молодшій медичній сестрі (санітарці) акушерського відділення стаціонару;

- Кравченко Анні Олександрівні – лікарю-анестезіологу відділення анестезіології з ліжками для ІТ;

- Кардаш Ірині Миколаївні – сестрі медичній (ПІТ) відділення анестезіології з ліжками для ІТ;

- Бердник Світлані Володимирівні – сестрі медичній-анестезисту відділення анестезіології з ліжками для ІТ;

- Грозан Олені Вікторівні – лаборанту (медицини) відділення анестезіології з ліжками для ІТ;

- Кравець Вікторії Михайлівні – біологу клініко-діагностичної лабораторії;

- Пащенко Наталії Андріївні – лаборанту (медицина) клініко-діагностичної лабораторії;

- Ящук Вірі Анатоліївні - молодшій медичній сестрі (санітарці) клініко-діагностичної лабораторії;

- Меткій Наталії Миколаївні – лікарю з ультразвукової діагностики відділення променевої діагностики;

- Пономаренку Федору Миколайовичу – лікарю-рентгенологу відділення променевої діагностики;

- Стойку Віктору Дем’яновичу – рентгенолаборанту відділення променевої діагностики;

- Клименко Тетяні Федорівні - рентгенолаборанту відділення променевої діагностики;

- Кузьменко Валентині Степанівні – молодшій медичній сестрі (санітарці) відділення променевої діагностики;

- Іжболдіній Зої Авраменівні – лаборанту відділення трансфузіології;

- Лісняку Євгенію Валентиновичу – завідувачу ортопедо-травматологічним відділенням поліклініки;

- Саєнко Ірині Вікторівні – сестрі медичній ортопедо-травматологічного відділення поліклініки;

- Паршиній Тетяні Василівні – молодшій медичній сестрі (санітарці) ортопедо-травматологічним відділенням поліклініки;

-Паршіній Ларисі Михайлівні – сестрі медичній старшій гінекологічного відділення стаціонару;

-Демченко Ларисі Михайлівну – сестрі медичній (процедурного кабінету) гінекологічного відділення стаціонару;

- Надимкович Тетяні Леонтіївні – лікарю-терапевту терапевтичного відділення стаціонару;

- Гришканичу Павлу Андрійовичу - лікарю-терапевту (ПІТ) терапевтичного відділення стаціонару;

- Гречці Оксані Михайлівні – сестрі медичній терапевтичного відділення стаціонару;

- Шаргу Наталії Григорівні – молодшій медичній сестрі (санітарці) терапевтичного відділення стаціонару;

- Шпак Ірині  Юріївні  – акушерці (процедурного кабінету) жіночої консультації;

- Курінній Наталії Володимирівні - акушерці жіночої консультації;

- Шевченко Світлані Василівні – сестрі медичній денного гінекологічного стаціонару поліклініки;

- Шутенко Наталії Володимирівні – сестрі медичній загально-лікарняного персоналу;

- Красній  Ірині Валеріївні – сестрі медичній (процедурного кабінету) інфекційного відділення стаціонару;

- Касяненко Катерині Яківні – молодшій  медичній сестрі (санітарці) інфекційного відділення стаціонару;

- Погорілій Тетяні  Сергіївні - сестрі медичній неврологічного відділення стаціонару;

- Зигар Ларисі  Борисівні - сестрі медичній неврологічного відділення стаціонару;

- Рябченко Олені Володимирівні -  молодшій медичній сестрі (санітарці) неврологічного відділення стаціонару;

- Логвін Олені Михайлівні - сестрі медичній операційній операційного відділення стаціонару;

- Грицачук Юлії Юріївні - сестрі медичній операційній операційного відділення стаціонару;

- Кудрі Юлії Олександрівні - молодшій медичній сестрі (санітарці) операційного відділення стаціонару;

- Ващуку Євгену Володимировичу – лікарю-ортопеду-травматологу ортопедо-травматологічного відділення стаціонару;

- Реводько Віталії  Вікторівні -  сестрі медичній ортопедо-травматологічного відділення стаціонару;

- Бережній Наталії Юріївні - сестрі медичній ортопедо-травматологічного відділення стаціонару;

- Малюті Надії Миколаївні - молодшій медичній сестрі (санітарці) ортопедо-травматологічного відділення стаціонару;

- Бодоновій Ганні Миколаївні – сестрі медичній отоларингологічного відділення стаціонару;

- Яструб Людмилі Володимирівні - молодшій медичній сестрі (санітарці) отоларингологічного відділення стаціонару;

- Пальонній Людмилі Михайлівні – сестрі медичній офтальмологічного відділення стаціонару:

-Башкаловій Наталії Миколаївні -  молодшій медичній сестрі (санітарці) офтальмологічного відділення стаціонару:

- Мосіній Тетяні Олексіївні – молодшій медичній сестрі (санітарці) приймального відділення;

- Бровко  Ользі Вікторівні – лаборанту (медицина) (з патологоанатомічних досліджень) патологоанатомічного відділення;

- Будній Ірині Тимофіївні - сестрі медичній урологічного відділення стаціонару;

- Маковецькому Андрію Олексійовичу - сестрі медичній з масажу фізіотерапевтичного відділення;

- Лещенко Анні Вікторівні - сестрі медичній з фізіотерапії  фізіотерапевтичного відділення;

- Ашуровій Світлані Юріївні – сестрі медичній з лікувальної фізкультури фізіотерапевтичного відділення;

- Поміркованій Людмилі Іванівні -  молодшій медичній сестрі (санітарці) фізіотерапевтичного відділення;

- Чемойдану Вячеславу Анатолійовичу – лікарю-хірургу хірургічного відділення стаціонару;

- Мельнику Олександру Алімовичу - лікарю-хірургу хірургічного відділення стаціонару;

- Курчицькій Оксані Артурівні - сестрі медичній хірургічного відділення стаціонару;

- Шевченко Ганні Василівні - сестрі медичній хірургічного відділення стаціонару;

- Земляній Ользі Миколаївні  – сестрі-господині хірургічного відділення стаціонару;

- Дєгтяр Тетяні Володимирівні - молодшій медичній сестрі (санітарці) хірургічного відділення стаціонару;

- Нечипорук  Яні Володимирівні – лаборанту (медицина) централізованої бактеріологічної лабораторії;

- Прищепі Олені Валеріївні - лаборанту (медицина) централізованої бактеріологічної лабораторії;

-Погрібняк Ользі Дмитрівні – дезінфектору централізованого стерилізаційного відділення;

- Жежері Людмилі Олександрівні – завідувачу терапевтичним відділенням поліклініки;

- Настусенко Інні Валентинівні – сестрі медичній старшій терапевтичним відділенням поліклініки.

- Мальченко Наталії Анатоліївні – інструктору із санітарної освіти  загально-поліклінічного персоналу;

-Дьячуку Денису Сергійовичу – лікарю-урологу загально-поліклінічного персоналу;

- Стеблині Владиславу Івановичу – лікарю-отоларингологу загально-поліклінічного персоналу;

- Вірсті Юрію Дмитровичу – лікарю-терапевту загально-поліклінічного персоналу;

- Богун Інні Олександрівні – сестрі медичній (офтальмологічного кабінету) поліклініки;

- Кучеренко Антоніні Василівні - сестрі медичній (процедурного кабінету) поліклініки;

- Зеленській Вікторії Сергіївні – лікарю-невропатологу неврологічного відділення поліклінік;

- Казаковій Альбіні Анатоліївні – завідувачу хірургічним кабінетом поліклініки;

- Сичову Ігорю Прохоровичу – лікарю-терапевту відділення профілактики;

- Солошенко Ользі Миколаївні – сестрі медичній відділення профілактики;

- Хірсі Надії Федорівні – завідувачу відділенням спортивної медицини;

- Примак Оксані Сергіївні - сестрі медичній з функціональної діагностики кабінету функціональної діагностики.

 

 

 

            Головний лікар

МКЛПЗ Міської лікарні №1

    м. Олександрії                                                               В.Приходько